Home » , » Όλα τα ονόματα του συνδυασμού του Γιώργου Καμίνη

Όλα τα ονόματα του συνδυασμού του Γιώργου Καμίνη

Written By Dimitris Kalidis on Δευτέρα, 28 Απριλίου 2014 | 6:55 μ.μ.

Τους υποψήφιους του συνδυασμού “Δικαίωμα στην Πόλη” Παρουσίασε ο Γιώργος Καμίνης.

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

Αντωνοπούλου Αγγελική του Χαραλάμπους

Αποστολόπουλος Γεώργιος του Παναγιώτη

Γεωργαντάς Ιωάννης του Γεωργίου

Γκουρτσογιάννη (Μελίττα)Μαρία-Μελιτίνη του Ιωάννη

Δοξιάδη Ευφροσύνη του Κωνσταντίνου

Δωρή Αικατερίνη του Μιχαήλ

Παρασκευόπουλος Παναγιώτης του Αγγέλου

Στρόφαλης Μάριος του Νικολάου

Φιλίνη Άννα του Κωνσταντίνου

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

Βέργου Ήρα – Λαρίσα του Σπυρίδωνος

Γεωργίου Βασιλική (Βίκυ) του Δημητρίου

Δασκαλάκη Μελπομένη (Μελίνα) του Στυλιανού

Δαμηλάκης Νικόλαος του Εμμανουήλ

Ευθυμίου Δημήτριος του Γεωργίου

Θεοφύλακτος Κωνσταντίνος του Γρηγορίου

Κατώπης Κωνσταντίνος του Γεωργίου

Κόκκας Βασίλειος του Χρήστου

Κουκόπουλος Κωνσταντίνος του Παναγιώτη

Μαρτζάκλης Ανδρέας του Άγγελου

Μουσσού Ράντου – Μιχαήλ του Γεωργίου

Παπαμιχαήλ Μιχαήλ του Γεωργίου

Παυλάτος Ερωτόκριτος του Μαρινογεράσιμου

Πεζούλας Δημήτριος του Βασιλείου

Στεφανάκη Ευριδίκη του Γεωργίου

Φλωράτου Μαρία – Μάρθα του Νικολάου

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ 2ΟΥ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑΤΟΣ ΔΗΜΟΥ ΑΘΗΝΑΙΩΝ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

Αναγνωστόπουλος Γεώργιος του Ευαγγέλου

Βαβάκος Βασίλειος του Μηνά

Βαμβακάς Βασίλειος του Ιωάννη

Δερβένης Χρήστος του Γεωργίου

Ζερβόπουλος Παναγιώτης του Κωνσταντίνου

Κουβέλη Μαρία του Φωτίου – Φανουρίου

Μάνος Γεώργιος του Αντωνίου

Παπανδρέου Γεώργιος του Δημητρίου

Ρουσέας Νικόλαος του Σπυρίδωνος

Τσαμπρούνης Δημήτριος του Νικολάου

Ψαρόπουλος Νικόλαος του Φωτίου

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

Αττάρ – Κωνσταντινίδης Ιωάννης του Αιμιλίου

Γαλάνης Φίλιππος – Τυδεύς του Ιωάννη

Καλαμίδας Ευάγγελος του Γεωργίου

Καλπάκα Αφροδίτη του Δημητρίου

Καραγιώργος Χαράλαμπος του Γεωργίου

Κοντούρης Σταύρος του Δημητρίου

Κουφογεώργος Δημήτριος του Αθανασίου

Κυριακόπουλος Ηλίας του Κωνσταντίνου

Μαγείρου Ελένη του Αποστόλου

Μπάκας Βασίλειος του Γεωργίου

Παπαδόπουλος Χρήστος του Παναγιώτη

Ράλλης Άγγελος του Χρήστου

Σακελλαρίου Θεοπίστη (Πέπη) του Κωνσταντίνου

Σπηλιοπούλου Νικολέτα του Θεοδώρου

Φωτόπουλος Ανδρέας του Ιωάννη

Χατζηχρίστου Άννα – Μαρία του Σπυρίδωνος

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ 3ΟΥ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑΤΟΣ ΔΗΜΟΥ ΑΘΗΝΑΙΩΝ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

Κόκκινος Νικόλαος του Δημητρίου

Λαζόγκας Γεώργιος – Θωμάς του Ευθυμίου

Μπιλιάνη Κυριακή (Σάντυ) του Κωνσταντίνου

Πετεινάκη Μαρία του Στεφάνου

Χατζημπίρος Κίμων του Ιωάννη

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΚΑΤ’ ΑΛΦΑΒΗΤΙΚΗ ΣΕΙΡΑ:

Γεωργίου Μιχαήλ του Κωνσταντίνου

Γκούμα Πηνελόπη του Χρήστου

Δεδούσης Πέτρος του Γεωργίου

Ζώντου Μαρίνα του Γεωργίου

Θεοδωρακόπουλος Ιωάννης του Χρήστου

Λευκαδίτης Ευστάθιος του Νικολάου

Μωραϊτάκης Γεώργιος του Γρηγορίου

Ρασιάς Γεράσιμος (Μάκης) του Παναγιώτη

Σπασίδης Τηλέμαχος του Στυλιανού

Τσούχλος Θεόδωρος του Γεωργίου

Φούντζουλα Ασήμω (Μίνα) του Πέτρου

Χριστίδη Αθανασία του Κωνσταντίνου

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ 3ΟΥ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑΤΟΣ ΔΗΜΟΥ ΑΘΗΝΑΙΩΝ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

Κόκκινος Νικόλαος του Δημητρίου

Λαζόγκας Γεώργιος – Θωμάς του Ευθυμίου

Μπιλιάνη Κυριακή (Σάντυ) του Κωνσταντίνου

Πετεινάκη Μαρία του Στεφάνου

Χατζημπίρος Κίμων του Ιωάννη

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

Γεωργίου Μιχαήλ του Κωνσταντίνου

Γκούμα Πηνελόπη του Χρήστου

Δεδούσης Πέτρος του Γεωργίου

Ζώντου Μαρίνα του Γεωργίου

Θεοδωρακόπουλος Ιωάννης του Χρήστου

Λευκαδίτης Ευστάθιος του Νικολάου

Μωραϊτάκης Γεώργιος του Γρηγορίου

Ρασιάς Γεράσιμος (Μάκης) του Παναγιώτη

Σπασίδης Τηλέμαχος του Στυλιανού

Τσούχλος Θεόδωρος του Γεωργίου

Φούντζουλα Ασήμω (Μίνα) του Πέτρου

Χριστίδη Αθανασία του Κωνσταντίνου

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ 5ΟΥ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑΤΟΣ ΔΗΜΟΥ ΑΘΗΝΑΙΩΝ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

Αντωνόπουλος Άγγελος του Νικολάου

Καραγεωργόπουλος Νικόλαος του Γεωργίου

Κρομμύδας Αναστάσιος του Αριστείδη

Λαμπρακάκης Επαμεινώνδας του Βασιλείου

Σπυροπούλου Σουλτάνα (Νανά) του Χρήστου

Στάγκος – Ευσταθιάδης /Μιχαήλ – Χρήστος του Πέτρου – Κωνσταντίνου

Στεφανίδης Ανδρέας του Γρηγορίου

Σφακιανάκης Ιωάννης του Ηλία

Τομπάζης Αλέξανδρος του Νικολάου

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

Βεντουράτος Σπυρίδων του Δημητρίου

Βολονάση Χαρούλα του Ανδρομέγα

Ζαφειροπούλου Αθηνά του Κωνσταντίνου

Καραδήμας Κωνσταντίνος του Χρήστου

Λιγνός Γεράσιμος του Νικολάου

Μαρινοπούλου Παναγιώτα του Ευθυμίου

Νόντια Μαρίνα του Αλεξάνδρου

Ντοσκέας Δημήτριος του Βασιλείου

Παγιαύλας Φωτεινός του Μιχαήλ

Σαμαράς Υψηλάντης του Βασιλείου

Σάντας Ηλίας του Γεωργίου

Σιατής Γεώργιος του Κωνσταντίνου

Ταβλαδωράκης Κωνσταντίνος (Ντίνος) του Νικολάου

Τασοπούλου Φωτεινή του Ηλία

Χαδεμένου Κυριακή του Σταματίου

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ 6ΟΥ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑΤΟΣ ΔΗΜΟΥ ΑΘΗΝΑΙΩΝ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

Δραγούμης Φίλιππος του Μάρκου

Ιωσήφ Αζέρ (Λάζαρος) του Σαμουήλ

Καλλιπολίτης Αριστοτέλης (Άρης) του Μενελάου

Καλοπήτας Ιωάννης του Δημητρίου

Καραγιώζοβα Νεντιάλκα του Κωνσταντίν

Καρράς Αντώνιος του Γεωργίου

Mπέης Παναγιώτης – Κωνσταντίνος του Γεωργίου

Μεγαλοοικονόμου – Νάκου Ελένη του Γεωργίου

Νόνης Γεώργιος του Θωμά

Παπανικολάου Πελαγία του Ιωάννη

Παπαχελά Νέλλη – Κανέλλα του Γεωργίου

Προβατάς Φώτιος του Χαριλάου

Τζεν Ιωάννης του Νικολάου

Φράγκος Σπυρίδων του Γεωργίου

Χατζηγιαννάκη Άννα του Ακίλλα

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

Βασιλείου Χριστίνα του Νικολάου

Δασκαλάκης Δημήτριος του Εμμανούηλ

Διονά Αναστασία του Δημητρίου

Δουβής Δημήτριος του Παναγιώτη

Καλτσουνίδης Νικόλαος – Διονύσιος του Τηλεμάχου

Κάτσικα Μαρίνα του Φωτίου

Κουγιαγκάς Αντώνιος του Θωμά

Κουλούρης Κωνσταντίνος του Ιωάννη

Λογιάδου Δέσποινα του Δημητρίου

Λουκάτος Σωτήριος του Αλεξάνδρου

Μπάρκας Χρήστος του Βαγγέλη

Περγαντής Χαράλαμπος του Ευθυμίου

Πρωτοψάλτης Ιωάννης του Μιχαήλ

Τζώρτζη Σοφία του Ιωάννη

Φραγκάτου Αικατερίνη του Δημητρίου

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ 7ΟΥ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑΤΟΣ ΔΗΜΟΥ ΑΘΗΝΑΙΩΝ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

Αβραντίνης Αναστάσιος του Ιωάννη

Αγγελίδου Σταυρούλα του Θωμά

Αγγελόπουλος Βασίλειος του Γεωργίου

Αντύπας Μιχαήλ του Νικολάου

Βαλλάτος Φώτιος του Κωσταγιάννη

Γαλανάκη – Κούβελα Ρέα του Εμμανουήλ

Γεννηματά Ιωάννα (Τζίνη) του Βασιλείου

Γιαλαμάς Δημήτριος του Λάμπρου

Θεοδώρου Μαρία του Αποστόλου

Κούργιας Χρήστος του Ξενοφώντος

Μαργαρίτης Θεόδωρος του Λουκά

Νησιώτης Αθανάσιος του Συμεώνος

Σαμαντάς Αριστοτέλης (Τέλης) του Γεωργίου

Σκοτίδα Αγγελική του Κωνσταντίνου

Στεφανίδης Εμμανουήλ του Σπυρίδωνος

Ψαράκη Παναγιώτα (Τούλα) του Χαραλάμπους

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

Αλεξίου Γεώργιος του Αλεξάνδρου

Βουντούρης Μάριος του Μιχαήλ

Γαβρίλη Δάφνη του Ανδρέα

Γιοκαρίνης Ιάκωβος του Ιωάννη

Δημητριάδη Μαρία του Γεωργίου

Δριμάλας Αλέξανδρος του Ευαγγέλου

Ζαχαροπούλου Ελένη – Σπυριδούλα του Αντωνίου

Κουτσιλιέρη Βαρβάρα του Κωνσταντίνου

Κυριαζής Στυλιανός του Ευαγγέλου

Μαζαράκη Παρθένα (Νόπη) του Δημητρίου

Μαυρίκας Χαράλαμπος του Σπυρίδωνος

Παπαδάκη Μαρία του Κωνσταντίνου

Σπυρόπουλος Νικόλαος του Παναγή

Τσίγα Δήμητρα του Δημητρίου


Χριστοφορίδης Ιωάννης του Ευσταθίου


Πηγή : lykavitos.gr
Share this article :

Δημοσίευση σχολίου

 

Copyright © 2012 - 2018. newsontime.gr

powered by Blogger